Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Leśna, Przyjaźń, pomorskie

  • 173 935 zł
  • 809 m²
  • 215 zł/m²

Działka budowlana, ul. Leśna

Leśna, Przyjaźń, pomorskie

zaktualizowane:
10 stycznia 2026

173 935 zł

809 m²

215 zł/m²

Działka budowlana, ul. Leśna

Zaktualizowane: 10 stycznia 2026

173 935 zł 809 m² 215 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 173 935 zł (215 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 809 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działki budowlane w Przyjaźni na Kaszubach - Twoja inwestycja w przyszłość!
Dostępne działki:
działka nr 271/9 - 891 m²
działka nr 271/10 - 809 m²
działka nr 271/11 - 864 m²
działka nrm²
działka nr 271/17 - 942 m²

Marzysz o własnej działce w otoczeniu przyrody, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy działki budowlane o powierzchni od 809 m² do (...)

Kontakt

Agent

Kaja Smutek

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://przyjazn.nieruchomosci-online.pl/dzialka,budowlana,nad-jeziorem/26140851.html