Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Przyjaźń - Oferty sprzedaży nieruchomości

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

319 600 zł1 175 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego balansu między sielskim spokojem a błyskawicznym dojazdem do Trójmiasta? Ta działka w Przyjaźni przy ul. Żukowskiej to propozycja dla inwestora, który ceni komfort.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 030 m² 251,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, przyjaźń, ul. Akacjowa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlane o powierzchni 1030 1100 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 064 m² 224,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi wz, w miejscowości Przyjaźń! Mamy przyjemność zaprezentować państwu działkę o powierzchni 1064 m , z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek z dobrym dojazdem do Trójmiasta! lokalizacja: działki położone są w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł10 400 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: działka w miejscowości Przyjaźń. idealny grunt dla osób szukających nieruchomości w oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 134 m² 273,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka z dobrym dojazdem do Trójmiasta - Przyjaźń! lokalizacja: działka położona jest w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 175 m² 272,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, uzbrojona działka blisko Gdańska! Przyjaźń! lokalizacja: działka znajduje się w malowniczej miejscowości Przyjaźń. To miejsce zapewnia doskonałe połączenie z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Inwestycja budowlana przy ulicy Spacerowej w Przyjaźni! Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, w stanie deweloperskim, oddawany do użytku w 2022 roku oraz w III kwartale 2023.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł927 m² 215,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam! Zapraszam Państwa do zakupu działki budowlanej o powierzchni 927 m2 w malowniczej wsi Przyjaźń, położonej w gminie Żukowo, powiat kartuski, w sercu Kaszub. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł922 m² 216,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam! Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 922 m2 w malowniczej wsi Przyjaźń, położonej w gminie Żukowo, powiat kartuski, w sercu Kaszub. Dla terenu objętego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom bliźniak (1/2) o powierzchni 125 m2, 5 pokoi, położony w miejscowości Przyjaźń w gminie Żukowo, stan surowy zamknięty. Dom funkcjonalny, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 821 m² 246,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka! Przy lesie! Spokojna okolica! Przyjaźń! lokalizacja: działka położona jest w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł900 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zamieszkaj blisko natury, w jednej z najbardziej pożądanych miejscowości w okolicy - z szybkim dojazdem do Trójmiasta! Z radością prezentuję nową pulę działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 000 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Przyjaźń, gm. Żukowo | 2000 m | Uzbrojona | Atrakcyjna lokalizacja! Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona w miejscowości Przyjaźń.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 134 m² 273,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1133 m , położona w malowniczej miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo, woj. pomorskie). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 829 000 zł7 316 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż sześć działek w miejscowości Przyjaźń lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Przyjaźń, w gminie Żukowo, powiecie kartuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 892 m² 137,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - dobra cena. Na sprzedaż działka o powierzchni 2892m2.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 050 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka w miejscowości Przyjaźń lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Przyjaźń, w gminie Żukowo, powiecie kartuskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł937 m² 319,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka w miejscowości Przyjaźń atuty: - wydana decyzja o warunkach zabudowy (wz) - położenie na naturalnym wzniesieniu - lepsze nasłonecznienie i walory.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł909 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka w Przyjaźni - płaska, ustawna, w kształcie prostokąta. Działka posiada dostęp do drogi, media w drodze. Istnieje możliwość połączenia jej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 064 m² 224,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna i malownicza okolica, doskonała lokalizacja, blisko Trójmiasta. Działka: działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Przyjaźń,pomorskie

1 249 000 zł271 m² 4 608,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Wolnostojący, dom usytuowany na działce o powierzchni 1127m znajdujący się przy ulicy Sosnowej w miejscowości Przyjaźń. Cicha lokalizacja z lasem w ogrodzie, gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przyjaźń,pomorskie

1 149 000 zł140 m² 8 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny Dom, który daje Ci przestrzeń, komfort i technologię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

1 250 000 zł14 260 m² 87,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren z lasem i stawem. Teren o powierzchni 14260m2, składa się z dwóch działek, działka nr. 332/12 to 9162m2 i nr. 214/5 to 5098m2. Sprzedawany grunt to klasa riv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żukowska

Przyjaźń,pomorskie

7 227 550 zł42 515 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Doskonała oferta dla dewelopera, inwestora. Na sprzedaż 42 515 m2, w Przyjaźni przy ul.Żukowskiej. Inwestycja obejmuje działki 70/5, 70/8, 70/7, 70/11, 70/12 Z publikowanej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Przyjaźń,pomorskie

729 000 zł109 m² 6 664,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bliźniak w kameralnym miejscu, w pobliżu lasu, w kaszubskiej wsi Przyjaźń, w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, nieopodal jeziora. 5 minut do wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

950 000 zł182 m² 5 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny + budynek gospodarczy w Przyjaźni przy ulicy Jeziornej 24 Budynek jest posadowiony na zadrzewionej działce o powierzchni 3001m2 Działka uzbrojona jest w energię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowowiejska

Przyjaźń,pomorskie

3 490 000 zł320 m² 10 906,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom z prywatnym stawem | ponad 1 ha zieleni | dom położony W Przyjaźń k. Gdańska 15km od gdańska Na sprzedaż nietypowa nieruchomość położona w miejscowości Przyjaźń - miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Przyjaźń,pomorskie

219 000 zł1 087 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Szukasz miejsca, w którym wybudujesz dom z dala od miejskiego zgiełku, ale bez rezygnacji z wygody codziennego życia? Ta działka w Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilara

Przyjaźń,pomorskie

1 499 000 zł125 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny, kompletnie wyposażony dom bliźniak z 2023 roku, gotowy do zamieszkania bez żadnych nakładów. Spokojna lokalizacja w Przyjaźni, szybki dojazd do Gdańska i pełen komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Przyjaźń,pomorskie

729 000 zł109 m² 6 688,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak przy lesie! 4 sypialnie, pompa ciepła, obwodnica W 5 minut - przyjaźń Szukasz domu, który łączy spokój życia obok lasu z doskonałą komunikacją? Ten nowoczesny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Przyjaźń,pomorskie

259 000 zł1 030 m² 251,46 zł/m²

 

 

 

Przyjaźń,pomorskie

3 590 000 zł320 m² 11 218,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przyjaźń,pomorskie

821 000 zł92 m² 8 923,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'przy Bukowej 25_1162' z ceną: 537 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Przyjaźń,pomorskie

173 935 zł809 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane w Przyjaźni na Kaszubach - Twoja inwestycja w przyszłość! Dostępne działki: działka nr 271/9 - 891 m działka nr 271/10 - 809 m działka nr 271/11 - 864.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Przyjaźń,pomorskie

242 800 zł1 087 m² 223 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 1087m2 w Przyjaźni (gm. Żukowo) przy ul. Łąkowej. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Złota

Przyjaźń,pomorskie

299 000 zł937 m² 319,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Przyjaźń, ul. Złota Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 937 m , położona w miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo) przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

64 900 zł932 m² 69,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilara

Przyjaźń,pomorskie

1 499 000 zł125 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom bliźniak - Przyjaźń, kaszuby Lokalizacja: malownicze Kaszuby, miejscowość Przyjaźń (gmina Żukowo) Blisko Gdańska i Gdyni - 20 min do lotniska, szybki dojazd do S6, s7 i A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Okrężna

Przyjaźń,pomorskie

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo) przy ul. Okrężnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnym.